Par mani

Mans fotoattēls
Katrs no mums vēlas radīt sev apkārt tīkamu vidi - mājas, kurās atpūsties, uzņemt viesus un vienkārši justies labi. Vienam tas ir minimālisms, kādam citam ciku-cakas, vai dabīgie materiāli. Kāds dod priekšroku slavenu dizaineru darbiem, bet citam patīk vienkārši, bet interesanti roku darinājumi. Daži jūsmo arī par lietotiem interjera priekšmetiem, kas ieraudzīti un nopirkti kādā krāmu tirdziņā..., kas dod iespēju mājoklim piešķirt īpašu šarmu. Internetā atrodamas tik daudz interesantas idejas, ko varētu paveikt mājas apstākļos, bet diemžēl ne vienmēr pietiek brīvā laika un uzņēmības. Tad nu ik pa laikam mēģinu realizēt kādu no tām idejām, kas šķitušas man pievilcīgas. Un protams turpināšu izklaidēties, apmeklējot krāmu tirdziņus... :)

trešdiena, 2012. gada 31. oktobris

CAR BOOT

Nekad neesmu laidusi garām izdevību ielīst kādā vecā šķūnītī vai bēniņos. :)
Interesanti ir atrast kādu lietu, kas savā laikā bijusi bieži lietojama un pavisam ikdienišķa, bet tagad, pēc vairākiem gadu desmitiem tai vari piešķirt pavisam citu vērtību un nozīmi.
Divus gadus dzīvojot Anglijā, diezgan bieži sanāca apmeklēt krāmu tirdziņus vai kā viņi to sauc - CAR BOOT.
Šie krāmu tirgi ir ļoti izplatīti visā Anglijas teritorijā. Ir izveidotas neskaitāmas mājas lapas, kurās norāda Car boot atrašanās vietas un darba laikus. Ir arī tematiskie tirgi, kuros tirgo tikai konkrētas lietas - mēbeles, vintage, antikvāras lietas utt.
Parasti šos pasākumus organizē vasaras sezonā (no marta līdz novembrim), jo visa tirgošanās pārsvarā notiek ārpus pilsētas teritorijas, pļavā vai arī kādā lielākā laukumā.

Cilvēki sabrauc ar savām mašīnām un tirgo mantas, kas pašiem nav vairs vajadzīgas.
Ko tik tur nevar atrast! :)) Mūsu "Latgalīte" - otdihajet! :))

1 komentārs:

  1. Anonīms12/09/2012

    Parasti, kad dodos atpūsties uz UK, šādi tirdziņi ir manā must see sarakstā. Bieži vien sanāk atrast tiešām izsmalcinātras pērles un tik demokrātiskās cenās!

    AtbildētDzēst